Piakademi Uygulamalı Eğitim Merkezi

Piakademi Uygulamalı Eğitim Merkezi

Piakademi Rekabet Üstü Fark Yaratmanın Merkezi

Lokasyon Analizi Eğitimi

Piarestarch Lokasyon ve yer seçimi eğitimiyle, açmak istediğiniz ya da devralmak istediğiniz cafe, restaurant gibi işletme seçeneklerinde kimseye ihtiyaç duymadan tamamen kendiniz karar alma deneyimine sahip oluyorsunuz. Uygulamalı olarak sunulan bu hizmetimiz yeme-içme sektörüne atacağınız ilk adım olması durumuyla en önemli eğitim aşamamızdır.Türkiye genelinde ya da yurt dışında nerede olursanız olun bu eğitim lokasyon tercihlerinizin mimarı olacak.

 

Gayrimenkul Seçim Eğitimi

Cafe ya da restaurant açmak istiyorsunuz ve bir çok seçenekle karşı karşıya kaldınız. Hatta öyle ki tüm aday mekanlar yanyana karşınızda duruyor. Hangisini seçeceğinizi  bilemiyorsunuz. İşte bu noktada Pairestarch size vereceği uygulamalı eğitimlerle öncelikli olarak mekan seçimi yapılırken fiziki ve hukuki uygunluğu olan işletme tipleriyle alakalı ciddi bir eğitim hizmeti sunuyor. Bu eğitimden sonra gördüğünüz boş bir dükkan, devreden bir cafe ya da restoran ve benzeri bir çok noktada kendi kendinize karar verebileceksiniz.

Mimari ve Projelendirme Eğitimi

Piakademi mimari ve projelendirme eğitiminde sizlere bu bölümün organizasyon ve iş sıralaması kısmını aktarıyor. Çalışacağınız mimarlarla ya da uygulama ekipleriyle alakalı izlemeniz gereken yollar,  cafe ve restoranlarda unutulan mimari detayların nelere sebep olduğu, işletmenizin kurulum aşamasından sonra olabilecek geliştirmelere karşın nasıl hazır konuma gelmesi ve benzeri onlarca konuyla ilgili muhteşem bir bilgi yolculuğuna çıkıyorsunuz. Tabi ki bir çok mimari proje anlamında uygulamaların maliyetleri hakkında da bilgi sahibi oluyorsunuz. Yani bir nevi buna mimari ve inşaat sürecinin organizasyonu diyebiliriz.

İşletme & Muhasebe Eğitimi

Bu işin muhasebesini bilmediğiniz sürece, istediğiniz kadar iyi yönetin ya kazanmanız gerekeni kazanmaz ya da hiç kazanamazsınız. Kuracağınız işletmeyi işletmenin sadece muhasebeyle bittiğini de düşünmeyin. İşletme eğitimi adı altında sizlere sunacağımız bilgiler kesinlikle hayati önem taşımaktadır. Bunu eğitim sanı ve sonrasında kendinize mutlaka söyleyeceksiniz.

Personel Yönetimi Eğitimi

İnsanları yönetebilmek için öncelikle kendinizi yönetiyor olabilmeniz gerekir. Piakademi işte bu alanda tüm detaylarıyla sizlere personel hakları, onların ne istedikleri, neyi istemedikleri, onlardan daha fazla nasıl verim elde edebileceğinizi sizlere detaylarıyla uygulamalı olarak sunuyor.

Reklam, Pazarlama & Satış Eğitimi

İşletmenizi kurdunuz ve sıra geldi satışa. Satış için ne gerekli? Müşteri… İşte bu hususta en başından itibaren yola çıkışımızın buna uygun organize edilmesi gerekiyor. Sonrasında ise bu durumun geliştirilmesi ve bitirici vuruşun yapılması. Neler olabilir diye düşünmeyin. Biz çoktan herşeyi düşündük.

 

Değerli ziyaretçilerimiz piakademi gördüğünüz gibi en başından en sonuna kadar bir işletme kurulumunun planlanması ve devreye alınmasıyla alakalı tüm deneyimlerini sizlere aktarmakta. Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

02166600838