HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

01

Bizim  Hikayemiz | Rekabet Üstü Fark Yaratıyoruz

Piarestarch 2014 yılında Gıda sektöründe uluslararası başarılara imza atmış profesyonel bir ekibin alnının teri, geçmişi ve gelecekteki imzasıdır. Evet. Türkiye ve Rusya genelinde bir çok bilindik ve sektörün önde gelen firmalarına danışmanlık hizmetleri sunduk. 2012 Yılı itibarıyla gıda sektörüne yeni markalar kazandırmak adına mimari konsept ve uygulama çalışmalarını daha da geliştirerek zirvede en güvenilir, en hızlı ve en ekonomik danışmanlık şirketi olarak yerimizi aldık. İşte bu noktada rengi değişti alınterimizin. Rekabet üstü farkımız o damlaların geleceğinde bizim sırrımız oldu. Şimdi sizlere sırlarımızı açmamız için bize bir ” Merhaba… ” demelisiniz.

02

Biz & Hünerler

Ekibimiz, bir fikirden ve konsept geliştirmeden gerçekleşmeye kadar her şeyi ele alır. Geleneklere inanır ve yeniliklerimize dahil ederiz. Tüm projelerimiz eşsiz bir sanatsal imaj ve fonksiyonel çözümler içermektedir. Müşterilerimiz projenin ruhudur. Temel amacımız tasarımlarıyla kendi değerlerini ve bireyselliklerini ortaya koymaktır.

%

Dizayn & Mimari

%

İnşaat

%

Danışmanlık & Eğitim

03

Piarestarch Team

Tanju Onur Sancal

İstanbul Bölge Koordinatörü

Ali Aslan

Operasyon & Denetim Sorumlusu

Gülizar Saymanlar

Finans Müdürü

Ayşegül Dağlı

Operasyon & Denetim Sorumlusu

Mahmut Şimşek

Proje Müdürü

Abdullah Çetin 

Kurumsal İletişim ve Marka Koordinatörü

04
Dedikodular

Kaan Bayraktar

“Piarestarch ekibinin muhteşem enerjisini tanımak ve onların profesyonel desteklerine mazhar olmak harika bir deneyimdi. Kazanmak = Piarestarch”

TeaBreak Marka Sahibi

 

Destina Riabushkina

“Rusya genelinde böyle bir partneri bulmak mümkün değil. Rusya’ya ve bizlere çok şey öğrettiniz. “

First Eğlence Mekanları Zinciri Sahibi

 

Berrin Özdemir

Mado’nun franchise şubesi olarak Piarestarch firmasından aldığımız desteklerle kar marjımız yükseldi ve işletmemizin sorunları tamamıyla çözüldü. Düşünmeden tercih etmelisiniz.

Mado Franchise Sahibi