Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi

Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi

Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi

Piakademi Rekabet Üstü Fark Yaratmanın Merkezi 

 

EĞİTİM ADI: Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi

SÜRESİ: 12 gün – 45 saat

EĞİTİM ÜCRETİ: 4350 TL

EĞİTİM DETAYLARI:

Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi 1. Bölüm

Lokasyon Analizi Eğitimi | Restoran Cafe İşletmeciliği Eğitimi 

Piarestarch Lokasyon ve yer seçimi eğitimiyle, açmak istediğiniz ya da devralmak istediğiniz cafe, restaurant gibi işletme seçeneklerinde kimseye ihtiyaç duymadan tamamen kendiniz karar alma deneyimine sahip oluyorsunuz. Uygulamalı olarak sunulan bu hizmetimiz yeme-içme sektörüne atacağınız ilk adım olması durumuyla en önemli eğitim aşamamızdır.Türkiye genelinde ya da yurt dışında nerede olursanız olun bu eğitim lokasyon tercihlerinizin mimarı olacak.

Gayrimenkul Seçim Eğitimi | Restoran Cafe İşletmeciliği Eğitimi

Cafe ya da restaurant açmak istiyorsunuz ve bir çok seçenekle karşı karşıya kaldınız. Hatta öyle ki tüm aday mekanlar yanyana karşınızda duruyor. Hangisini seçeceğinizi  bilemiyorsunuz. İşte bu noktada Pairestarch size vereceği uygulamalı eğitimlerle öncelikli olarak mekan seçimi yapılırken fiziki ve hukuki uygunluğu olan işletme tipleriyle alakalı ciddi bir eğitim hizmeti sunuyor. Bu eğitimden sonra gördüğünüz boş bir dükkan, devreden bir cafe ya da restoran ve benzeri bir çok noktada kendi kendinize karar verebileceksiniz.

Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi 2. Bölüm

Hukuki  Eğitim | Restoran Cafe İşletmeciliği Eğitimi

Cafe Restoran açmak için en başında önemsenmeyen basite indirgenen hukuki bir süreç bulunuyor. Maalesef kurulan işletmelerin %90’ı bu süreçlerden, düzenlemelerden haberdar değiller. Pia Akademi sizlere işletme kurulumu ve sonrası için gerekli resmi evrakların düzenlenmesi, işletmenin büyümesi yani franchise, bayilik ve benzeri girişimleriniz için sözleşmelerin hazırlık aşamaları, işletmenize yer kiralarken mülk sahibiyle yapacağınız anlaşmalarda ciddiye almanız gereken, genel olarak ciddiye alınmayan fakat yatırımınız için hayati önem arzeden hususları öğrenmeniz adına muhteşem bilgileri sizlerle paylaşıyor.

Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi 3. Bölüm

Mimari ve Projelendirme Eğitimi | Restoran Cafe İşletmeciliği Eğitimi

Piakademi mimari ve projelendirme eğitiminde sizlere bu bölümün organizasyon ve iş sıralaması kısmını aktarıyor. Çalışacağınız mimarlarla ya da uygulama ekipleriyle alakalı izlemeniz gereken yollar,  cafe ve restoranlarda unutulan mimari detayların nelere sebep olduğu, işletmenizin kurulum aşamasından sonra olabilecek geliştirmelere karşın nasıl hazır konuma gelmesi ve benzeri onlarca konuyla ilgili muhteşem bir bilgi yolculuğuna çıkıyorsunuz. Tabi ki bir çok mimari proje anlamında uygulamaların maliyetleri hakkında da bilgi sahibi oluyorsunuz. Yani bir nevi buna mimari ve inşaat sürecinin organizasyonu diyebiliriz.

Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi 4. Bölüm

Restoran Cafe İşletme & Muhasebe Eğitimi | Restoran Cafe İşletmeciliği Eğitimi

Bu işin muhasebesini bilmediğiniz sürece, istediğiniz kadar iyi yönetin ya kazanmanız gerekeni kazanmaz ya da hiç kazanamazsınız. Kuracağınız işletmeyi işletmenin sadece muhasebeyle bittiğini de düşünmeyin. İşletme eğitimi adı altında sizlere sunacağımız bilgiler kesinlikle hayati önem taşımaktadır. Bunu eğitim sanı ve sonrasında kendinize mutlaka söyleyeceksiniz.

Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi 5. Bölüm

Açılış Hazırlıkları ve Uygulamalar | Restoran Cafe İşletmeciliği Eğitimi

Hukuki yapılanmalar, finansal hazırlıklar ve resmi muhasebe detaylandırmaları, açılış organizasyonu gibi hususlarda tüm başlıkları sizlerle beraber didikliyoruz. Gözlerinize inanamayacağınız bir organizasyona tanıklık edeceksiniz.

Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi 6. Bölüm

Yönetici ve Personel Yönetimi Eğitimi | Restoran Cafe İşletmeciliği Eğitimi

İnsanları yönetebilmek için öncelikle kendinizi yönetiyor olabilmeniz gerekir. Piarestarch Piakademi  birimiyle işte bu alanda tüm detaylarıyla sizlere personel hakları, onların ne istedikleri, neyi istemedikleri, onlardan daha fazla nasıl verim elde edebileceğinizi sizlere detaylarıyla uygulamalı olarak sunuyor. Personel seçimi ve onlara nasıl ulaşacağınızı da anlatıyoruz. 

Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi 7. Bölüm

Tedarik & Depolama Eğitimi |Restoran Cafe İşletmeciliği Eğitimi

İşletme kurarken dikkat edeceğimiz en önemli hususlarından birisi de ürün tedariği ve depolama şartlarıdır. Soğuk hava depolarından, kuru erzak depolarına, üretimden ürünün tedarik edilmesine ve bu süreçler için maliyet hesaplamalarının nasıl yapılması gerektiğine kadar bildiğimiz her şeyi sizlerle paylaşıyoruz. 

Restaurant Cafe İşletmeciliği Eğitimi 8. Bölüm

Pazarlama & Satış Eğitimi |Restoran Cafe İşletmeciliği Eğitimi

İşletmenizi kurdunuz ve sıra geldi satışa. Satış için ne gerekli? Müşteri… İşte bu hususta en başından itibaren yola çıkışımızın buna uygun organize edilmesi gerekiyor. Sonrasında ise bu durumun geliştirilmesi ve bitirici vuruşun yapılması. Neler olabilir diye düşünmeyin. Biz çoktan her şeyi düşündük.

02166600838