HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Neler Yapıyoruz

Piarestarch  Restoran Mimarisi, Cafe Mimarisi, Restoran Danışmanlığı, Cafe Danışmanlığı, İşletme Danışmanlığı, Franchise danışmanlığı ve eğitim alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

Restaurant Dizayn & Konsept Tasarımı

Restaurant Dizayn & Konsept Tasarımı hizmetleri Piarestarch’ın profesyonel kurumsallığında butik hizmet anlayışı ile sizleri bekliyor.

Danışmanlık & Eğitim

” Restaurant açmak istiyorum.” , ” Cafe açmak istiyorum. ” diyorsanız birikimlerinizin en faydalı biçimde kullanılması adına Piarestarch danışmanlık ve eğitim hizmetlerinden faydalanmanız gerekiyor. Özellikle yeme-içme sektöründe ilk adımınızı atmak adına girişimde bulunmaya karar verdiyseniz geç olmadan bizimle iletişime geçmelisiniz. Peki Piarestarch sizlere danışmanlık ve eğitim anlamında ne tür hizmetler sunuyor? Sizlere hangi hususlarda yardımcı oluyor?

Lokasyon Danışmanlığı

Öncelikli olarak işletmenizi kurmak istediğiniz lokasyon ile alakalı fizibilite çalışmaları gerçekleştiriliyor. Lokasyon çalışmaları sonucunda elde edilen verilerle beraber işletme tipi üzerine seçenekler tarafınıza sunuluyor. En sağlıklı seçenekte karar kılındıktan sonra işletme menüsü ile alakalı çalışmalar başlıyor.

 

Menü & Reçete Danışmanlığı

Menünüzü oluştururken tüm satınalma, tedarik ve mutfak fiziki şartları göz önünde bulundurulur. Menünüz  ve menünüzde bulunan ürünlerin hazırlığı için ekipman listesi oluşturulduktan sonra servis gereçleri ve mobilya seçenekleri üzerine detaylı çalışmalar yapılır.

 

Mekan Konsept ve Mimari Tasarımı

Tüm bu süreçlerden sonra ortaya çıkan tablo profesyonel mimarlarımız tarafından artık resmedilmeye ve yeni bir konsept oluşturulmaya başlanır. Sonrasında ise personel eğitimi ve inşaat süreci ile alakalı çalışmalara başlanır.

 

Marka Hizmetleri

Öncelikli olarak kurulacak olan işletme ile alakalı marka araştırmalarını gerçekleştiriyoruz. İleri zamanlarda karşılaşabilinecek tüm hukuki detayları irdeleyerek markanızı güven altına alıyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarınızın tamamını kendi bünyemizde ki grafikerlik uzmanı iş ortaklarımızla gerçekleştiriyoruz.

 

Mevcut işletmeler için vermiş olduğumuz danışmanlıklar

  • Personel eğitimi
  • Satın Alma Yönetimi ve Koordinasyonu
  • Denetim ve gizli müşteri hizmetleri
  • Satış ve pazarlama danışmanlığı
  • PR Danışmanlığı
  • Menü ve reçete danışmanlığı

Cafe Dizayn & Konsept Tasarımı

Cafe Dizayn & Konsept Tasarımı üzerine güvenilir bir partner arayışınız Piarestarch ile son buluyor. Ulusal ve uluslararası mecralarda sıradışı tasarım ve  konsept çalışmalarıyla, marka olma bilincini tüm detaylara yansıtan Piarestarch,  Cafe Dizayn & Konsept Tasarımı hizmetleriyle rekabet üstü farka sizleri ortak ediyor.

Yeni bir cafe açıyor ya da mevcut cafenizi geliştirerek geleceğe yatırım yapma planlarınız mevcutsa Piarestarch profesyonel dizayn ve konsept tasarım hizmetleriyle sizleri kazancın ve mimarinin en üst noktasına davet ediyor. Bugüne kadar tamamlanmış olan projelerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz  Projelerkategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik & PR

Kurumsal kimlik ve PR çalışmalarınızda Piarestarch rekabet üstü fark yaratmanız adına her an yanınızda.

Denetim Hizmetleri | Gizli Müşteri

İşletmenizin, cafenizin, restaurantınızın denetime mi ihtiyacı var? Piarestarch profesyonel denetim kadrosu ile tüm istekleriniz yerine geliyor. Yıllardır alanında ihtisas sahibi kadromuzla işletmenizi tüm detaylarıyla denetliyor ve gizli müşterileriniz oluyoruz.

 

Operasyon Danışmanlığı & Yönetimi

Birden fazla işletmeniz mevcut ve kontrol etmekte zorlanıyor musunuz? İşte sizin yükünüzü almaya biz geliyoruz.

Franchise & Bayilik

Franchise & Bayilik yönetimi Piarestarch ile daha kazançlı ve daha güvenilir.

Pazar Araştırması

Yeme-içme sektörü ile alakalı tüm soru işaretlerinizin cevaplarını bizimle bulabilirsiniz.